logo

  Puantaj yazılımı işletmenizdeki personellerinizin işe devam durumlarını kontrol etmek amacı ile tasarlanmıştır. Esnek, kolay ve güçlü olan bu yazılım yardımıyla personellerinizin detaylı puantaj değerlerini hesaplayabilirsiniz. Yazılım karmaşık vardiya sistemi olan işletmelerin kullanımına uygundur.


Vardiya tanımı için ekran görüntüsü
  Personellere vardiya tanımlama görsel bir ekranda yapılmaktadır. İstenirse bir grup personele toplu olarak vardiya tanımı da yapılabilir.

Personele vardiya tanımlama için ekran görüntüsü  İstendiğinde personeller için mesai planlama yapılabilir. Bu şekilde önceden planlamadığınız mesailere yazılım izin vermez.

Mesai planlama için ekran görüntüsü Tüm personellerinizin günlük puantajını tek ekrandan kolayca yapabilirsiniz. Güncel normal bir bilgisayar ile bir personelin 1 aylık günlük puantajı işlemi bir saniyenin altında bir sürede yapılabilmektedir. 1000 persone sahip bir işletme günlük puantaj hesabını bir kaç dakika içerisinde tamamlayabilir.

Günlük puantaj için ekran görüntüsü
  Yazılımda esnek raporlar adı altında bir raporlama sistemi vardır. Bu bölümde her işletmenin ihtiyacını karşılayacak temel raporlar mevcuttur. Ancak yazılım o kadar esnektir ki SQL programcılarının kendi raporlarını tanımlayıp çalıştırmasına müsaade eder.

Esnek rapor tanımlama için ekran görüntüsü